Ввечері та вночі агресор продовжував терор Нікопольщини – райцентру і Марганецької громади. Бив з артилерії та безпілотниками, скидав боєприпаси з БпЛА.
Про це зранку повідомив начальник ДніпроОВА.
За словами Лисака, внаслідок ворожих ударів постраждала 48-річна жінка. Їй надали меддопомогу, лікуватиметься амбулаторно. Пошкоджені приватний будинок і господарська споруда.
Вночі у Дніпропетровській області працювали сили ППО – збили ворожий БпЛА. Загалом цієї ночі Повітряні сили підтверджують збиття 41 ударного БпЛА типу Shahed на півночі, півдні та сході країни. 20 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків). Внаслідок російської атаки постраждали Харківщина, Донеччина та Одещина.
Протягом минулого дня,1 квітня, близько трьох десятків атак протягом дня пережила Нікопольщина. Ворог бив дронами-камікадзе і артилерією. Гучно було в райцентрі, Марганецькій, Покровській – міській та сільській – громадах.
Постраждали троє людей. 14-річний хлопчик та 65-річна жінка лікуватимуться амбулаторно. Ще одна жінка 37 років госпіталізована в стані середньої тяжкості.
Сталася пожежа, яку рятувальники загасили. Пошкоджені 7 приватних будинків, 3 господарські споруди, кілька авто та гараж, 4 торгівельні кіоски. Зачепило лінії електропередач.
Раніше “Особи” також сповіщали: Ворожі удари по двох районах області, збиті безпілотники: події війни на Дніпропетровщині.



















