Новини

На чемпіонаті світу з легкої атлетики дніпровська спортсменка виборола дві золоті медалі

В США наприкінці березня проходив Чемпіонат світу з легкої атлетики серед майстрів. Серед п'яти українських спортсменів, які здобули медалі, була й 57-річна Світлана Сорочук з Дніпра.

345Переглядів

Чемпіонат світу з легкої атлетики проходив з 23 по 30 березня у Гейнсвіллі, США. Загалом на цих змаганнях п’ятеро українських спортсменів вибороли вісім медалей.

Про це йдеться у Telegram-каналі відділення НОК України на Дніпропетровщині.

57-річна жінка виграла змагання у штовханні ядра з результатом 12,5 м та у метанні диска з результатом 34,41 м. Фінал змагань з метання диска пройшов під потужною зливою.

Світлана Сорочук змагалась у віковій категорії W55.

Раніше “Особи” також сповіщали: Світовий рекорд з буксирування фури був встановлений у Дніпрі.

Залишити відповідь