Новини

Бійка в центрі Дніпра закінчилася госпіталізацією постраждалого та затриманням нападника

Під час конфлікту між чоловіками нападник побив 45-річного потерпілого, якого для надання допомоги госпіталізували до медичного закладу.

456Переглядів

6-го квітня поліції повідомили про травмування чоловіка в Центральному районі міста. За попередньою інформацією, між двома чоловіками виникла сварка, 36-річний нападник завдав тяжких травм потерпілому.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Співробітники Дніпровського районного управління поліції №1 оперативно затримали підозрюваного в порядку статті 208 КПК України.

7 квітня слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. Наразі триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також сповіщали: Схопив палицю та забив до смерті чоловіка: бійка з трагічним фіналом у Кривому Розі.

Залишити відповідь