Новини

Діти з Нікополя відправляться в подорож до Шотландії

Міський голова Нікополя обговорив партнерство з містом Перт в Шотландії.

196Переглядів

Вчора, 7 квітня, Олександр Саюк провів онлайн-зустріч з координатором муніципального партнерства між містами Перт і Нікополь Стівеном Карром. Під час зустрічі обговорили деталі організації поїздки для обдарованих дітей, які на зараз проживають у Нікополі до шотландського міста Перт.

Про це повідомили у Нікопольській міській раді.

Подорож, що планується на серпень 2025 року, триватиме орієнтовно два тижні. Діти матимуть можливість проживати в шотландських родинах, брати участь у культурних обмінах та спілкуватися з однолітками з Перт.

“Це чудова можливість для розвитку міжкультурних зв’язків та поглиблення співпраці між двома містами. За словами Олександра Саюка, цей проєкт є важливим кроком до зміцнення дружніх зв’язків між Нікополем та Перт, а також надає нікопольським дітям чудову можливість для розвитку, обміну досвідом і поглиблення знань про культуру та традиції Шотландії”, – повідомили в міській раді.

Раніше “Особи” також писали: “Удари дронів, обстріли Нікопольщини: як минула ніч у Дніпропетровській області”.

Залишити відповідь