Задокументували протиправну діяльність цього рибалки поліцейські Самарівського райвідділу поліції разом з держінспекторами рибоохоронного патруля 23 березня близько 6:00 у селі Орлівщина.
Про це повідомили у ГУНП Дніпропетровської області.
25 квітня правопорушнику повідомлено про підозру за ч.1 ст.249 КК України – незаконне зайняття рибним добувним промислом.
Наразі дізнавачі Самарівського районного відділу поліції направили обвинувальний акт стосовно підозрюваного до суду для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.
Поліція нагадує, що незаконний вилов риби завдає значної шкоди навколишньому середовищу та передбачає кримінальну відповідальність. Якщо ви стали свідком браконьєрства, просимо повідомляти на спецлінію «102».
Раніше “Особи” також писали: В Україні можуть зрости 19 штрафів у сфері управління відходами.



















