Чемпіонат України з триатлону в приміщеннях, чемпіонат України в естафетах у приміщеннях проходив 24-27 квітня в Житомирі.
Про це йдеться на сторінці НОК у Дніпропетровській області.
Бронзовою призеркою чемпіонату України з триатлону серед молоді стала спортсменка Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Марія Ага.

“Срібло” у змаганнях серед юнаків виборов спортсмен ДЮСШ з технічних та прикладних видів спорту, спортсмен змінного складу Дніпропетровської ОШВСМ Матвій Малиш.

Спортсмени долали дистанцію 0,3 км у плаванні, 8 км велосипедом та бігли 2 км.
“Бронзу” виборола команда у складі Дмитро Маляр, Денис Микитюк та Матвій Малиш в естафеті серед чоловіків.

Раніше “Особи” також сповіщали: Метальник молота з Дніпра Михайло Кохан виборов “золото” на Міжнародному кубку Анталії.



















