Новини

Поблизу Дніпра почали будувати новий храм ПЦУ

У Слобожанському розпочали будівництво нового храму ПЦУ.

536Переглядів

У громаді Слобожанське почали будувати новий храм ПЦУ. Будівництво святині розпочалося в перспективному мікрорайоні, де активно зводяться житлові будинки, багатоповерхівки та розвивається соціальна інфраструктура.

Успішний початок зведення храму благословив Митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон. Про це повідомили у Дніпровській єпархії Православної Церкви України.

“Після завершення молебню митрополит Симеон поспілкувався з жителями, подякував голові Слобожанської селищної ради Івану Камінському за сприяння реалізації проєкту та всебічну підтримку. Також архіпастир висловив подяку протоієрею Сергію Крамаренку за його ревне пастирське служіння та самовіддану працю на благо громади”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпровські чиновники передумали витрачати 2 млн грн на прибирання офісу”.

Залишити відповідь