Увечері 11 травня росіяни вдарили КАБом по Великомихайлівській громаді. Поранено двох чоловіків, один з них — у важкому стані. Зруйновано приватні будинки та авто.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Вночі 12 травня під ударом були Нікополь, Мирівська, Марганецька та Покровська громади — били FPV-дронами та артилерією. Наслідки уточнюються, але обійшлося без жертв.
На фото – руйнування, завдані ворогом на Синельниківщині.
Також “Особи” раніше повідомляли: Незважаючи на “перемир’я”, ворог продовжував бити по Нікопольщині.





















