Новини

У Дніпрі пацієнт пограбував сусіда по палаті у лікарні

У Дніпрі чоловік обікрав сусіда у лікарняній палаті.

392Переглядів

Злочин стався 12 травня в одному з медичних закладів міста. До поліції звернувся чоловік, який повідомив, що його пограбували у лікарняній палаті.

Правоохоронці встановили, що підозрюваний пацієнт лікарні спочатку дістав з особистої комірки телефон потерпілого та прийшов до палати. Коли власник помітив у руках сусіда свій пристрій, він звернувся до нього з проханням показати телефон. Грабіжник тимчасово повернув гаджет та зрозумівши, що його викрито – вирвав телефон з рук потерпілого та втік.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Поліцейські затримали 44-річного підозрюваного та вилучили вкрадений телефон.

13 травня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі замінили вікна в гімназії №37, пошкоджені внаслідок російських обстрілів”.

Залишити відповідь