Ввечері з РСЗВ російська армія обстріляла Межівську громаду Синельниківського району. Вночі поцілила по ній безпілотником.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА.
Частково зруйнований будинок культури. Пожежу, що там виникла, рятувальники загасили. За словами Лисака, там пошкоджені з десяток приватних будинків, магазини, авто.
БпЛА та артилерію агресор бив по Нікопольщині. Атакував ввечері та вранці. Тероризував Нікополь, Марганецьку та Мирівську громади. Понівечені багатоповерхівка і дитсадок.
На фото: деякі наслідки ворожих обстрілів 15 травня у Межівській ОТГ та Нікополі.
Протягом минулого дня, 14 травня, ворог використовував безпілотники та артилерію, тероризуючи Нікопольщину протягом усього дня. Бив по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській, Мирівській, Покровській громадах.
Постраждала 67-річна жінка. Вона на амбулаторному лікуванні.
Пошкоджені 2 адмінбудівлі, інфраструктура, спортклуб, дев’ятиповерхівка, приватний будинок.
По Великомихайлівській громаді Синельниківського району агресор вдарив КАБами. Пошкоджені приватні оселі. Минулося без загиблих та поранених.
Раніше “Особи” також повідомляли: У Дніпрі замінили вікна в гімназії №37, пошкоджені внаслідок російських обстрілів.





















