Новини

Сапер з Дніпра перетворив знешкоджену радянську міну на музичний інструмент

Сапер зі 128-ї бригади “Дике Поле” з Дніпра перетворив знешкоджену радянську міну ТМ-62 на музичний інструмент.

356Переглядів

Сапер “Чорнозем” зафіксував гриф від укулеле (це чотириструнний музичний інструмент, схожий на зменшену гітару) до деки з міни. Тепер у перервах між бойовими завданнями він грає концерти і виконує пісні для поранених побратимів у госпіталях. 

Про це повідомили на сторінці 128-ї бригади “Дике Поле” у Facebook.

До війни сапер “Чорнозем”, якого звуть Андрій, професійно займався музикою: грав у гуртах, записувався як студійний музикант і працював звукоінженером. У 2014-му, щоб допомогти ЗСУ, став волонтером-автомеханіком.

Після початку повномасштабного вторгнення Андрій став добровольцем. Пішов служити у 128 окрему бригаду ТрО “Дике Поле”, де став сапером. Під час бойового завдання підірвався на протипіхотній міні та втратив стопу. Подолати фантомні болі та вилікуватися йому допомогли гітара і музика.

Під час лікування Андрій навчався ходити з протезом і з часом повернувся до бригади. Першими слухачами гри на “міно-укулеле” стали коти, яких він із побратимами підгодовує. Для пухнастиків він виконав “Червону руту”.

Раніше “Особи” також писали: “На відбудову Дніпропетровщини знадобиться 200 років та 18,9 млрд доларів”.

Залишити відповідь