Новини

Дніпряни стали призерами всеукраїнських змагань з фехтування у Києві

Призерами дитячої ліги стали Марк Годованюк та Катерина Федорцова.

258Переглядів

Двоє фехтувальників з Дніпра стали призерами Всеукраїнської дитячої ліги пам’яті Володимира Миронюка, що проходила у столиці.

Про це інформує Telegram-канал регіонального відділення НОК України.

Віцечемпіоном серед хлопців 2010 року народження та молодше став Марк Годованюк.

Третє місце серед дівчат 2010 року народження та молодше посіла Катерина Федорцова.

Турнір проходив з 10 по 11 травня на базі Центрального спортивного комплексу Збройних сил України у столиці.

Участь у змаганнях взяли понад 200 учасників та учасниць з Києва, Львова, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Одеси, Черкас, Броварів та Закарпаття.

Раніше “Особи” також інформували: На чемпіонаті України зі стрибків на батуті дніпровські спортсмени вибороли п’ять медалей.

Залишити відповідь