Новини

Селище Слобожанське хочуть зробити містом

Селище Слобожанське Дніпровського району хоче отримати статус міста. Місцевих жителів закликають взяти участь у громадському обговоренні.

384Переглядів

Строк проведення громадського обговорення – 30 календарних днів. Закінчення обговорення – 13 червня 2025 року.

Про це повідомляє Слобожанська селищна рада.

“Повідомляємо, що відповідно до рішення Слобожанської селищної ради від 08 травня 2025 року № 4365-45/VIII, з 15 травня 2025 року оголошується початок проведення громадського обговорення з питань адміністративно-територіального устрою населеного пункту селище Слобожанське”, – йдеться в оголошенні.

Громадське обговорення проводиться наступними способами:

  • у формі електронної консультації та опитування шляхом заповнення форми на платформі електронної демократії “e-DEM”;
  • шляхом заповнення анкет у паперовому вигляді в приміщенні ЦНАПу Слобожанської селищної ради, за адресою: селище Слобожанське, вул. Будівельників, 18 та графіком: понеділок, середа, четвер та п’ятниця з 8:00 до 17:00, у вівторок – до 20:00, а в суботу з 9:00 до 14:00.

В обговоренні можуть брати участь тільки жителі селища Слобожанське, яким на період проведення обговорення виповнилося 18 років.

Анонімні анкети не реєструються і не розглядаються.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені протягом 10 календарних днів на офіційному вебсайті Слобожанської селищної ради та її виконавчих органів.

Раніше “Особи” також сповіщали: Міськрада Марганця незаконно заволоділа 6500 га території сусідньої громади: що вирішив суд.

Залишити відповідь