Вночі наші оборонці неба збили 11 ворожих БпЛА. Внаслідок ворожої атаки у Павлограді сталися пожежі, пошкоджене підприємство, господарська споруда та лінія електропередачі.
Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.
Також ввечері та на ранок окупанти продовжували бити по Нікопольщині. Переважно застосовували безпілотники, обстріляли й з артилерії. Цілили по райцентру та Марганецькій громаді.
Через артобстріл у Нікополі пошкоджені 4 приватні будинки та лінія електропередачі. Люди не постраждали.
По Межівській громаді Синельниківського району вдарили дроном. Пошкоджена автівка.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині через атаку дронів пошкоджені два підприємства, збито три ворожих БпЛА.






















