В одному з районів міста і досі стоїть постамент з радянською зіркою. Його доглядають і навіть підфарбовують. З приводу цього активісти надіслали відповідне звернення до міськради.
Про це пишуть в групі «Деколонізація. Україна».
«Радянську символіку навіть підфарбували. Надіслали останнє наше звернення до міської ради. Інакше демонтаж буде ломами. Ну як стільки трешу може бути аж в травні 2025 року», – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також сповіщали: В Синельниківському районі активісти закликають знести пам’ятник невідомому китайському солдату.



















