У Дніпрі незабаром відкриється центр Superhumans. Приміщення майже добудували: фасад оздоблений, частина обладнання вже на місці. У центрі надаватимуть допомогу військовим, цивільним, дітям та іншим людям, які постраждали від війни.
Про це повідомили в Дніпропетровській облраді.
Це буде другий в Україні центр Superhumans — перший успішно працює на Львівщині.
«Дніпропетровська обласна рада разом із партнерами робить усе можливе, щоб наші ветерани, поранені цивільні, діти й дорослі отримували якісну, сучасну допомогу. Ми підтримуємо створення такого центру в області, бо розуміємо: реабілітація й повернення до життя — це не менш важливо, ніж фронт», — зазначив голова обласної ради Микола Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: “У Синельниківському районі “шахед” знищив склад з зерном”.



















