Подія сталася 25 травня на одному з дитячих майданчиків. Підліток грав у бадмінтон із другом, коли почув постріл. Діти побачили, як у сусідньому будинку хтось зачинив вікно — ймовірно, звідти й стріляли.
Про це повідомили “Свої”.
Хлопця доставили до лікарні, де медики вже дістали кулю з ноги. Зараз дитина перебуває під наглядом лікарів.
Поліція підтвердила факт стрілянини та відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне легке тілесне ушкодження. Правоохоронці шукають того, хто стріляв.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі біля вокзалу чоловік вдарив ножем перехожого”.



















