Цей автономний павербанк у поєднанні із сонячними панелями та інверторами зможе працювати безперервно.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук у Telegram.
За його словами, завдяки новому енергоблоку 1200 учнів однієї з громад Дніпровського району зможуть вчитися під час довготривалих відключень електроенергії. Ця система зможе працювати два дні поспіль без підзарядки.
“Генератори можуть не справлятися з навантаженням під час знеструмлень, які тривають годинами. За таких умов навчання переходить в онлайн, а це – втрата часу, навантаження на дітей та батьків”, — зазначив Лукашук.
Також голова облради зазначив, що система екологічна: не використовується пальне, немає шуму та викидів.
“Наш план – максимальна автономність для ключових об’єктів області. Особливо шкіл та лікарень. Адже загроза російських ударів по енергетиці зберігається”, — каже він.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпропетровської області знання на НМТ перевірять 25 тис. абітурієнтів .



















