Новини

Школу на Дніпропетровщині обладнають енергосистемою, яка може працювати безперебійно дві доби

Одну зі шкіл на Дніпропетровщині обладнають потужною автономною енергосистемою, яка, під час відключень електроенергії, зможе працювати два дні поспіль без підзарядки.

336Переглядів

Цей автономний павербанк у поєднанні із сонячними панелями та інверторами зможе працювати безперервно.

Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук у Telegram.

За його словами, завдяки новому енергоблоку 1200 учнів однієї з громад Дніпровського району зможуть вчитися під час довготривалих відключень електроенергії. Ця система зможе працювати два дні поспіль без підзарядки.

“Генератори можуть не справлятися з навантаженням під час знеструмлень, які тривають годинами. За таких умов навчання переходить в онлайн, а це – втрата часу, навантаження на дітей та батьків”, — зазначив Лукашук.

Також голова облради зазначив, що система екологічна: не використовується пальне, немає шуму та викидів.

“Наш план – максимальна автономність для ключових об’єктів області. Особливо шкіл та лікарень. Адже загроза російських ударів по енергетиці зберігається”, — каже він.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпропетровської області знання на НМТ перевірять 25 тис. абітурієнтів .

Залишити відповідь