Новини

Ворог бив безпілотниками та артилерією: як минула ніч на Дніпропетровщині

Через удари по Нікополю 29 травня було поранено двоє людей. Вночі росіяни били по чотирьох громадах Нікопольського району, а протягом минулого дня російська зброя била по трьох районах області.

371Переглядів

Ворог продовжував бити по Нікопольщині артилерією і БпЛА. Під ударом були райцентр, Мирівська, Червоногригорівська та Покровська громади.

Про це на ранок поінформував начальник ДніпроОВА.

Як зазначає Сергій Лисак, у результаті ворожих обстрілів пошкоджені 3 приватні будинки, господарська споруда і газогін. Загиблих та постраждалих немає.

Крім того, за уточненою інформацією, через вчорашню атаку FPV-дроном по Нікополю пошкоджена ще одна приватна оселя.

Протягом минулого дня, 29 травня, під ворожими ударами перебували три райони Дніпропетровщини.

На Нікопольщині під ворожими атаками Марганецька, Покровська, Червоногригорівська громади. Та найбільше ударів прийшлося по райцентру. Російська армія цілила безпілотниками й артилерією.

Постраждали дві людини – чоловік 25 років та 48-річна жінка. Обоє лікуватимуться амбулаторно. Пошкоджені інфраструктура, комунальне підприємство, адмінбудівля, п’ятиповерхівка та два приватні будинки, будівля, що не експлуатувалася, 6 авто, 4 парники.

По Грушівській громаді Криворіжжя та Межівській громаді Синельниківського району агресор влучив безпілотниками. В останній понівечені господарська споруда та лінія електропередач.

Раніше “Особи” також писали: Збитий БпЛА, ворожі удари по трьох районах: як минула ніч на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь