Новини

Павлоградський хімзавод очолив новий керівник: що сталося зі старим

Через справу про неякісні міни для ЗСУ на промисловому гіганті змінилося керівництво.

951Переглядів

Виконувачем обов’язки генерального директора ДП НВО “Павлоградський хімзавод” став Дмитро Вашневський. Він замінив Леоніда Шимана, якого взяли під варту у справі про постачання неякісних мін для ЗСУ.

Про це повідомляє сайт “Відомо”.

Вашневський працює на підприємстві з 2005 року, до цього був заступником директора науково-дослідницького інституту з дослідного виробництва на “Павлоградському хімзавод”.

Дмитро Вашневський, в.о. директора Павлоградського хімзаводу.

Нагадаємо, місяць тому Шевченківський районний суд Києва арештував директора Павлоградського хімічного заводу Леоніда Шимана. Він пробуде в СІЗО до 27 червня 2025 року без права внесення застави.

6 листопада 2024 року стало відомо, що ЗСУ отримали неякісну партію мін калібру 120 мм, виробництва Укроборонпрому. Українські військові скаржилися, що снаряди не вибухають або не долітають до цілей.

29 квітня Офіс Генпрокурора повідомив, що отримали підозри не лише директор оборонного заводу на Дніпропетровщині, а і його перший заступник, начальник групи контролю якості військового представництва Міноборони та екскерівник цього представництва.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Павлограді згорів дах на залізничному вокзалі.

Залишити відповідь