Новини

У одній з лікарень Кам’янського 87-річний чоловік дві години лежав на підлозі

В одній з лікарень Камʼянського, що на Дніпропетровщині, виник конфлікт між онукою 87-річного пацієнта Іриною та медперсоналом. Як розповіла жінка: її дідусь впав в палаті з ліжка. Майже всі медсестри та санітарки, що були на роботі — відмовилися підіймати пацієнта та надавати йому допомогу.

264Переглядів

87-річного чоловіка ушпиталили з пневмонією. Посеред ночі чоловік намагався перевернутися, впав і протягом двох годин пролежав на підлозі. Його онука Ірина розказала: у відділенні на той момент було чотири медпрацівниці.

Про це повідомляє Суспільне.

“Світло було вимкнено. Я побігла. “Допоможіть, врятуйте”. У всі двері стукала. Дід задихався. Що мені робити? Чому я все маю робити?”, — сказала жінка.

Медперсонал відмовився підняти пацієнта та надати йому першу медичну допомогу, зазначила Ірина. Також, за її словами, одна з санітарок почала жалітися на низьку зарплату.

“”А чому я маю за 6000 тягати вашого діда?” — це тільки коли я попросила допомогти його підняти на ліжко. Я кажу: “А чого ти тоді тут працюєш?””, — розповіла онука пацієнта.

Разом з однією з медсестер Ірина спробувала допомогти чоловіку, але через вагу не вийшло. Тоді жінка викликала на допомогу патрульних. Після інциденту онука забрала дідуся додому.

“Я хочу, щоб в домашньому порядку дідусю дали можливість вже дожити свою старість”, — зазначила вона.

У відділенні, де стався інцидент, кореспонденти Суспільного намагалися поспілкуватися з санітаркою, яка працювала тієї ночі. Від коментарів жінка відмовилась.

Ситуація з дідусем — набула розголосу, коли блогерка з Кам’янського Анастасія розповіла про це у своїх соцмережах. За словами жінки, вона не змогла залишитися осторонь.

“Я дуже сподіваюсь, що цей розголос, що він набуде дуже сильної потужності. Тому що це навіть по людських канонах взагалі виходить за рамки повністю”, — розказала активістка.

Інтерв’ю з онукою Іриною Суспільне записувало на території лікарні, де стався випадок. Під час запису підійшли представники адміністрації медзакладу та повідомили: про випадок знають та допомогли б одразу, якби онука їх сповістила про падіння дідуся. Ірина ж каже, хотіла, але номеру телефона керівництва у відділенні їй не дали.

Аби отримати офіційний коментар керівництва лікарні Суспільне чекало три години. Заступниця гендиректора медзакладу Наталія Вороніна повідомила: розпочали службове розслідування.

“Я не була присутньою при цьому, тому у нас іде зараз службове розслідування, щоб встановити обставини всього, що відбулося. Як тільки проведеться службове розслідування — тоді буде результат перевірки”, — зазначила вона.

Кореспонденти  надіслали інформаційний запит до обласного департаменту охорони здоров’я.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі пацієнт пограбував сусіда по палаті у лікарні.

Залишити відповідь