Новини

На оздоровлення до Карпат відправили 100 хлопців та дівчат з Дніпропетровщини

Вони три тижні проведуть у таборі, де дітям забезпечать активний відпочинок та патріотичне виховання.

373Переглядів

До Карпат рушили 100 дітей з Дніпропетровщини. Це сини й доньки загиблих героїв і воїнів, які залишаються у строю, а також сироти та талановита малеча.

Про це інформує пресслужба Дніпропетровської ОВА.

Путівки для них придбали обласним коштом. Три тижні вони проведуть у таборі. Наберуться сил. Водночас відкриють чимало нового та спробують себе в командній роботі.

«Наша задача – захистити дітей. Попри складні часи, подарувати їм хоч трохи позитивних емоцій, оздоровити. Для цього об’єднуємо можливості держави, області, громад і благодійників. Спільно організовуємо для малечі відпочинок. Особлива увага синам і донькам героїв, сиротам, переселенцям, вихованцям прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу. У 2025 році плануємо забезпечити понад 13 тис юних мешканців Дніпропетровщини оздоровленням і відпочинком», – розказала заступник начальника ОВА Надія Задорожна.

Цього разу 100 хлопців і дівчат рушили до Карпат, де три тижні проведуть у таборі. Там увага не тільки на оздоровлення, а й патріотичне виховання.

На дітвору чекають майстер-класи, квести та фізичні активності. Вони побувають у походах і побачать чимало цікавого. Навчаться також командній роботі.

Відпочиватимуть діти у комфортних та сучасних корпусах. Матимуть доступ до басейну.

Раніше “Особи” писали: В Україні літні канікули можуть тривати менше: скільки відпочиватимуть школярі у 2025 році.

Залишити відповідь