Новини

На Дніпропетровщині чоловік впав з електроопори після удару струмом

На Дніпропетровщині рятують чоловіка, якого вдарило струмом.

727Переглядів

Подія сталася 14 червня у Кам’янському районі. Чоловік заліз на п’ятиметровий стовп для ремонту електропроводки. Він схопився руками за дріт, після чого його вдарило струмом і він впав головою вниз.

На місце приїхали лікарі, які госпіталізували 55-річного постраждалого до лікарні. Про це повідомили в Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини.

Попередній діагноз: ураження електрострумом, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, компресійний перелом 7-го грудного хребця, рублена рана обличчя. Наразі потерпілий у лікарні у стані середньої тяжкості.

“Пам’ятайте: будь-які роботи з електрикою вимагають спеціальних знань, навичок та обладнання. Краще звернутися до кваліфікованих фахівців-енергетиків. Життя — безцінне.”, – наголошують медики.

Раніше “Особи” також писали: “У Павлограді п’яний водій скоїв ДТП, постраждала дитина”.

Залишити відповідь