Новини

Росіяни били по Нікопольському району “Градами”, дронами та артилерією

Постраждав чоловік. Пошкоджені підприємства, 2 освітні заклади, 4 приватних будинки, вантажівки та газогін.

407Переглядів

З вечора і до ранку ворог не припиняв атакувати Нікопольщину. Безпілотниками, артилерією та РСЗВ «Град». Загалом здійснили близько півтора десятка ударів.

Про це на ранок поінформували керівники ДніпроОВА та облради

Росіяни цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах. По Нікополю ворог випустив близько 40 снарядів з РСЗВ. Постраждав 39-річний чоловік. Його госпіталізували з осколковим пораненням.

Пошкоджені підприємства, 2 освітні заклади, 4 приватних будинки, вантажівки та газогін.

В інших громадах Дніпропетровської області ніч минула без обстрілів. Але нових дронових атак зазнали інші області. Найбільше руйнувань цієї ночі у Одесі: понад 10 влучань. Росіяни масовано атакувала місто шахедами. Горіли будинки, багатоповерхівки та авто. Постраждали 14 людей, троє з них рятувальники.

Також окупанти крили дронами Харків, там постраждали четверо,  у тому числі двоє діти.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині знищили 6 ворожих БпЛА, росіяни масовано атакували Київ та Одесу.

Залишити відповідь