Пожежа сталася вчора, 24 червня, близько 17:20. Горів стадіон Апостолівського ліцею №3. Відомо, що підпал вчинили діти.
Про це повідомили на сторінці Апостолівської громади у Facebook.
Працівники виконкому міської ради загасили пожежу. На щастя, ніхто не постраждав.
У виконкомі сподіваються, що невдовзі особи, які вчинили підпал, будуть встановлені та понесуть покарання.
“Сподіваюся, що вже завтра будуть встановлені особи, які вчинили підпал. Відповідальність згідно з чинним законодавством”, – йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині з вікна багатоповерхівки випала жінка”.




















