Новини

У Криворізькому районі діти підпалили стадіон ліцею

У Апостолівській громаді Криворізького району горів стадіон на території ліцею.

284Переглядів

Пожежа сталася вчора, 24 червня, близько 17:20. Горів стадіон Апостолівського ліцею №3. Відомо, що підпал вчинили діти.

Про це повідомили на сторінці Апостолівської громади у Facebook.

Працівники виконкому міської ради загасили пожежу. На щастя, ніхто не постраждав.

У виконкомі сподіваються, що невдовзі особи, які вчинили підпал, будуть встановлені та понесуть покарання.

“Сподіваюся, що вже завтра будуть встановлені особи, які вчинили підпал. Відповідальність згідно з чинним законодавством”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині з вікна багатоповерхівки випала жінка”.

Залишити відповідь