Новини

У Самарі на Дніпропетровщині п’ятеро загиблих та 25 поранених після ракетного удару (оновлено)

Знову балістика. І знову об 11:00. Не вночі, не під ранок - в розпал робочого дня.

447Переглядів

Біля 11.00 -11.20 27 червня росіяни здійснили черговий обстріл балістичними ракетами міста Самар (раніше Новомосковськ).

Згідно з інформацією від начальника ДніпроОВА, станом на 13.00 відомо про чотирьох загиблих та 17 поранених.

На ранок наступного дня кількість постраждалих від ракетної атаки по Самару Дніпропетровської області зросла до 25, загиблих – вже п’ятеро.

“Більшість поранених госпіталізовані. Двоє чоловіків та жінка – «важкі». Решта в стані середньої тяжкості,” – пише Сергій Лисак.

Пізніше стало відомо, що у лікарні помер 46-річний чоловік, поранений під час сьогоднішньої ракетної атаки. Загалом росіяни вбили 5 людей. Постраждалих станом на 14 годину – 23. З них четверо  – у важкому стані.

28 та 29 червня оголосили Дні жалоби у Самару.

Голова обласної ради Микола Лукашук закликав миттєво реагувати на повідомлення про балістичну загрозу.

“Поки ви читаете це повідомлення, час спливає. Перші 30 секунд пішли. У разі балістики залишається лише 3-4 хвилини. Налаштуйте окремий звук для сповіщень від Повітряних Сил. При першому сигналі негайно йдіть в укриття або у найбезпечніше місце поруч. Ці 3-4 хвилини – не для роздумів, а для дій. Це врятує ваше життя”, – пише Лукашук.

Зазначимо, що росіяни все частіше вдаються до обстрілів міст серед робочого дня, коли кількість жертв може бути більшою. Лише три дні тому, також об 11 годині, росіяни вдарили по Дніпру та Самару щонайменше чотирма ракетами.

Раніше “Особи” також писали:  Через ракетну атаку у Дніпрі пошкоджено понад 60 будинків та вибито більше 800 вікон: як отримати компенсацію.

Залишити відповідь