У Дніпрі на вихідних провели турнір з волейболу серед дівчат. Участь у змаганнях взяли 28 спортсменок.
Вони представляли:
- КЗ «Дніпропетровський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”»;
- структурний підрозділ Дніпропетровської територіальної організації ГО «ФСТ „СПАРТАК”»;
- ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ „Динамо” України»;
- СДЮСШОР міста Дніпра.
Про це повідомили в Дніпропетровській облраді.
Результати змагань:
- 1 місце – команда СДЮСШОР міста Дніпра;
- 2 місце – команда «Спорт для всіх»;
- 3 місце – команда «Спартак»;
- 4 місце – команда «Динамо».
Змагання організували для популяризації спорту серед молоді, зміцнення здоров’я та підвищення ігрової майстерності учасниць.
“Це вже п’ятий спільний захід цих організацій з початку року. Загалом у спортивних активностях взяли участь близько 500 учасників. Такі ініціативи – приклад системної роботи з молоддю, яка об’єднує різні спортивні структури області” – повідомили в облраді.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпровському районі перекинувся пасажирський автобус, загинув чоловік, працюють ДСНС та медики”.






















