Новини

У Дніпрі відбувся турнір з волейболу серед дівчат: результати змагань

У Дніпрі провели турнір з волейболу серед дівчат. Змагалися чотири команди.

488Переглядів

У Дніпрі на вихідних провели турнір з волейболу серед дівчат. Участь у змаганнях взяли 28 спортсменок.

Вони представляли:

  • КЗ «Дніпропетровський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”»;
  • структурний підрозділ Дніпропетровської територіальної організації ГО «ФСТ „СПАРТАК”»;
  • ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ „Динамо” України»;
  • СДЮСШОР міста Дніпра.

Про це повідомили в Дніпропетровській облраді.

Результати змагань:

  • 1 місце – команда СДЮСШОР міста Дніпра;
  • 2 місце – команда «Спорт для всіх»;
  • 3 місце – команда «Спартак»;
  • 4 місце – команда «Динамо».

Змагання організували для популяризації спорту серед молоді, зміцнення здоров’я та підвищення ігрової майстерності учасниць.

“Це вже п’ятий спільний захід цих організацій з початку року. Загалом у спортивних активностях взяли участь близько 500 учасників. Такі ініціативи – приклад системної роботи з молоддю, яка об’єднує різні спортивні структури області” – повідомили в облраді.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпровському районі перекинувся пасажирський автобус, загинув чоловік, працюють ДСНС та медики”.

Залишити відповідь