Метальник молота Михайло Кохан з Дніпра посів третє місце на етапі Діамантової ліги в американському Юджині. Він показав результат – 79.27 метра. Це вже восьмий поспіль п’єдестал для спортсмена на міжнародних змаганнях цього сезону.
Про це повідомляє “Суспільне”.
Цього разу Михайло Кохан змагався з чинним олімпійським чемпіоном Ітаном Кацбергом із Канади, фіналістом паризької Олімпіади Руді Вінклером (США) та переможцем Ігор у Токіо Войцехом Новіцькі (Польща).
Після перших трьох спроб українець ішов лише сьомим, маючи один зарахований кидок — 74.90 м. Проте у четвертій спробі Кохан метнув снаряд на 78.66 м і вийшов на третє місце. Фінальна спроба виявилася найкращою — 79.27 м, що забезпечило йому бронзову нагороду.
Переміг на змаганнях американець Руді Вінклер з рекордом Діамантової ліги — 83.16 м. Другим став Кацберг — 81.73 м.
Це вже четвертий поспіль подіум Михайла Кохана на етапах Діамантової ліги. У сезоні він також має дві “бронзи”, два “срібла” та п’ять перемог на інших міжнародних стартах.
Раніше “Особи” також писали: “Росіяни били по двох районах Дніпропетровщини, є поранені та постраждалі”.



















