Новини

У Нікопольському районі гість побив до смерті господаря будинку

У Нікопольському районі чоловік вбив знайомого. Його вже затримали.

669Переглядів

Злочин стався 5 липня в будинку в одному з сіл Томаківської громади. Між господарем оселі та його гостем відбулась сварка, яка переросла у бійку. Нападник руками й ногами побив 56-річного приятеля, після чого пішов з місця злочину. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Поліцейські розшукали нападника, ним виявився 37-річний місцевий житель. Його затримали.

7 липня слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України та  обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Максимальне покарання за злочин – до 10 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському затримали 36-річного чоловіка за майнові злочини”.

Залишити відповідь