Новини

Спортсменки з Дніпра стали призерками кубка України з художньої гімнастики

Дніпровські гімнастки стали призерками кубка України з художньої гімнастики, що проходив у столиці.

696Переглядів

Кубок України з художньої гімнастики серед дорослих та юніорів проходив з 5 по 7 липня в Києв. Цьогоріч змагання зібрали понад 400 гімнасток.

Про це йдеться на сайті міської ради.

В індивідуальних виступах відзначилася Марта Швачко. Вона посіла перше місце у вправі з обручем та друге з м’ячем. Варвара Чубарова та Софія Цівчик стали срібними призерками у виступах зі стрічкою. “Бронзу” в цій же дисципліні здобула Єва Царфіна.

У складі студентської збірної команди України виступили Даніела Чебатарьова та Емілія Лавринець. Даніела завоювала три срібні нагороди у групових вправах: у вправі з трьома м’ячами та двома обручами, у багатоборстві, а також у виступі з п’ятьма стрічками. Емілія виборола ще два срібла — у багатоборстві та вправі з п’ятьма стрічками.

У командних змаганнях майстри спорту України Дарина Калініна, Крістіна Протопопова, Яна Глевенко, Юлія Краснобрижа та Вавшко Юліана здобули дві бронзові нагороди у групових вправах.

Команда кандидатів у майстри спорту, до якої входили Варвара Міхтунець, Єлизавета Марченко, Катерина Акбашева, Марія Панченко, Єва Царфіна та Ангеліна Букреєва, також посіла третє місце у групових вправах.

Раніше “Особи” також сповіщали: Михайло Кохан з Дніпра здобув “бронзу” на етапі Діамантової ліги в США.

Залишити відповідь