Відділення НОК України в Дніпропетровській області спільно з ГО ДТО ВФСТ «Колос» в суботу, 12 липня, на спортивних майданчиках ліцею №2 в Підгородньому провело змагання на звання «Найкраща міська спортивна громада Дніпропетровщини 2025». Змагалися понад 200 учасників у 7 видах спорту: волейболу, міні-футболу, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі, шахах та шашках.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
Найкращою міською спортивною громадою області стала Апостолівська тергромада. Тепер команда боротиметься на всеукраїнському рівні за звання «Найкраща міська спортивна громада України 2025».
Загальнокомандний залік:
- 1 місце – Апостолівська ТГ,
- 2 місце – Тернівська ТГ,
- 3 місце – П’ятихатська ТГ,
- 4 місце – Підгородненська ТГ,
- 5 місце – Перещепинська ТГ,
- 6 місце – Синельниківська ТГ.
Чемпіонами та призерами змагань стали:
- Волейбол: 1 місце – Апостолівська ТГ, 2 місце – Тернівська ТГ, 3 місце – Підгородненська ТГ.
- Міні-футбол: 1 місце – Тернівська ТГ, 2 місце – Апостолівська ТГ, 3 місце – П’ятихатська ТГ.
- Дартс: 1 місце – Апостолівська ТГ, 2 місце – П’ятихатська ТГ, 3 місце – Перещепинська ТГ.
- Настільний теніс: 1 місце – Тернівська ТГ, 2 місце – Апостолівська ТГ, 3 місце – Підгородненська ТГ.
- Шашки: 1 місце – Апостолівська ТГ, 2 місце – П’ятихатська ТГ, 3 місце – Перещепинська ТГ.
- Шахи: 1 місце – Тернівська ТГ, 2 місце – Перещепинська ТГ, 3 місце – Апостолівська ТГ.
Раніше “Особи” також писали: “Профтехучилища прифронтових районів Дніпропетровщини отримали зарядні станції та стабілізатори”.

























