Олена та Олег прожили разом понад десять років у цивільному шлюбі, пройшли крізь втрату дому в прифронтовому містечку та інші життєві випробування. Останнім часом проживали у гериатричному пансіонаті.
Так як лише офіційні подружжя можуть жити в одній кімнаті, вони зробили ще один важливий крок у стосунках і вирішили одружитися.
Свято для закоханих організував Центр «Океан Добра», повідомили на сторінці центру в Facebook.
Для пари влаштували справжню урочистість із квітами, вишиванками та родинним теплом.
«Кохання — не має віку і не знає обмежень», — кажуть у центрі й бажають молодятам ще багато років разом, сповнених турботи, світла і ніжності.
Раніше “Особи” також писали: “Послуга соціальних інклюзивних перевезень запрацювала у декількох районах Дніпропетровщини”.





















