Кілька тижнів тому до поліції звернулися двоє одеситів із заявами про пошкодження вогнем кузовів їхніх автомобілів Mercedes-Benz та BMW, припаркованих на одній зі стоянок.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Поліцію Одеської області.
З’ясувалося, що до підпалів був причетним 22-річний хлопець, родом із Кривого Рогу. Після скоєння злочину він утік додому, однак правоохоронці змогли його розшукати та повідомили про підозру.
Молодик кинув пляшку із легкозаймистою речовиною на Mercedes-Benz, а полум’я згодом перекинулося на BMW, що стояла поруч. Унаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав. Полум’я самостійно згасло, пошкодивши автомобілі ззовні.
Навіщо хлопець намагався спалити іномарки – невідомо, це з’ясовують слідчі. Криворіжцю загрожує до 10 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який підпалив авто працівника ТЦК.






















