Обвинувальний акт скеровано до суду.
Про це повідомляє ДБР.
Правоохоронці під час патрулювання зупиняли автомобілі за нібито порушення ПДР, але замість штрафів вимагали заплатити їм від 7 до 20 тис. грн залежно від «виявленого» правопорушення. Вони вводили «порушників» в оману, погрожуючи позбавленням водійського посвідчення. У підсумку у водіїв не залишалось іншого варіанту, як заплатити.
Хабарі фігуранти брали готівкою на місці, або «пропонували» банківський переказ на картку їх товариша.
Слідчі ДБР задокументували 14 епізодів вимагання та отримання правоохоронцями грошей від водіїв на загальну суму понад 140 тисяч гривень.
Раніше “Особи” також сповіщали: За введення в оману правоохоронців мешканець Кривого Рогу опинився на лаві підсудних.




















