Новини

Правоохоронців з Дніпропетровщини, які приймали хабарі на блокпості навіть на картку, будуть судити за 14 епізодами

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо двох правоохоронців, які займалися поборами під час патрулювання на одному з блокпостів Дніпропетровщини. Викриття зловмисників відбувалося за сприяння ДВБ Нацполіції.

338Переглядів

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Про це повідомляє ДБР.

Правоохоронці під час патрулювання зупиняли автомобілі за нібито порушення ПДР, але замість штрафів вимагали заплатити їм від 7 до 20 тис. грн залежно від «виявленого» правопорушення. Вони вводили «порушників» в оману, погрожуючи позбавленням водійського посвідчення. У підсумку у водіїв не залишалось іншого варіанту, як заплатити.

Хабарі фігуранти брали готівкою на місці, або «пропонували» банківський переказ на картку їх товариша.

Слідчі ДБР задокументували 14 епізодів вимагання та отримання правоохоронцями грошей від водіїв на загальну суму понад 140 тисяч гривень.

Раніше “Особи” також сповіщали: За введення в оману правоохоронців мешканець Кривого Рогу опинився на лаві підсудних.

Залишити відповідь