Новини

Під обстрілами росіян перебували два райони Дніпропетровщини

Прифронтові Нікопольський та Синельниківський район продовжують потерпати від ворожих ударів.

292Переглядів

Протягом минулого дня, 13 серпня,  під ударом була Нікопольщина та Синельниківщина.

Про це повідомили у ДніпроОВА.

У Нікопольському районі агресор цілив артилерією та FPV-дронами. Атакував райцентр, Мирівську, Покровську, Марганецьку, Червоногригорівську громади.

Постраждала 44-річна жінка. Вона на амбулаторному лікуванні.

Пошкоджені дачний будинок, авто, лінія електропередач. Зайнялися господарська споруда і суха трава.

По Покровській громаді, що на Синельниківщині, російська армія вгатила КАБами. Вогонь охопив дах приватного будинку. Ще 2 оселі і 2 господарські споруди – понівечені.

По Слов’янській громаді противник влучив безпілотником. Горіло авто.

До ночі ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Бив артилерією та FPV-дронами. Потерпали райцентр, Марганецька, Покровська, Мирівська громади. На щастя,  загиблих та постраждалих немає.

Раніше “Особи” також писали: Росіяни завдавали ударів по трьом районам Дніпропетровщини: які наслідки.

Залишити відповідь