Скандальний інцидент стався у ніч проти 13 липня, під час комендантської години.
Про це повідомляє “Дніпро оперативний”.
Блогерка посадила за кермо 15-річного хлопця – водійського посвідчення він не мав. Сама ж жінка була у стані алкогольного сп’яніння. Коли машину зупинили патрульні, Чуйко поводилася агресивно, погрожувала та використовувала нецензурну лексику. При цьому у салоні авто була і її 4-річна донька.
Патрульні склали на Анастасію два адмінпротоколи – за керування в стані сп’яніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП) та за передачу керування транспортним засобом особі, яка не має на це права (ч. 2 ст. 126 КУпАП).
13 серпня суд визнав її винною у невиконанні батьківських обов’язків за ч. 1 ст. 184 КУпАП та призначив штраф у розмірі 850 грн. Крім того, вона зобов’язана оплатити судовий збір в сумі 605 грн 60 коп. на користь держави.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Павлограді п’яний водій скоїв ДТП, постраждала дитина.



















