Під час обшуків правоохоронці вилучили продукції на понад 1,5 мільйона гривень. За скоєне спільникам загрожує до п’яти років в’язниці.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Функціонування підпільної фабрики припинили оперативники Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно з детективами Бюро економічної безпеки України. Правоохоронці з’ясували, що двоє 30-річних підприємців з Кривого Рогу організували нелегальне кустарне виробництво рідин для електронних сигарет і вейпів.
Для цього вони закуповували сировину сумнівного походження, самостійно змішували інгредієнти у пропорціях, що не контролювались жодними стандартами безпеки та розливали продукцію у тару. Надалі готові рідини пакували та маркували.
Виробничі потужності фігуранти організували в орендованих приміщеннях, які облаштували обладнанням для закручування кришок та розливу рідин у ємність.
Саморобний товар підприємці реалізовували через інтернет та місцевих підприємців, які збували рідину на торговельних точках, зокрема на «острівках» у торгових центрах.
Під час санкціонованих обшуків на місцях виготовлення, зберігання та фасування контрафактної продукції правоохоронці вилучили:
- понад 5 тонн рідин, що використовуються для виробництва е-сигарет;
- тару, пакувальні матеріали, поліграфію;
- систему маркування та фасування;
- комп’ютерну техніку, мобільні телефони та інші речові докази.
У результаті слідчих дій вилучено продукцію на суму понад 1,5 мільйона гривень.
Обом зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до п’яти років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині виявили підпільне виробництво алкоголю майже у промислових масштабах .

































