Вчора зранку, 7 вересня, Кам’янське накрив густий шар сірого пилу. Він осів на вулицях, автомобілях і навіть на одязі людей. Очевидці в соцмережах називали це “пиловим дощем” та масово скаржилися на бруд і дискомфорт.
Згодом ситуацію прокоментував міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.
Він зазначив, що причиною аномального забруднення стало промислове підприємство «Камет-сталь», де вийшов з ладу фільтр у відділенні пиловугільного палива. Керівництво заводу пообіцяло усунути несправність до 20:00 того ж дня.
«Бачу реакцію в соцмережах стосовно рівня пилу. Мені повідомили, що є питання в роботі фільтра. Сьогодні до 20:00 воно буде вирішено», — зазначив мер.
Раніше “Особи” також писали: “Мер Дніпра Філатов висловився проти надання статусу міста Слобожанському”.




















