Працюватимуть над відновленням навчальних закладів, які зазнали руйнувань через російську агресію. Ще серед пунктів угоди – розробка і втілення навчальних та інформаційних програм, освітніх проєктів. Зокрема, за участі міжнародних партнерів.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
З початку повномасштабної війни на Дніпропетровщині були потрощені ворогом понад 480 закладів освіти. Серед них більш ніж 230 шкіл, з яких 11 – зруйновані. Понівечені півтори сотні дитячих садочків і ще один зруйнований. Також пошкоджені десятки профтехів, вишів, закладів позашкільної освіти.
«Спільними зусиллями разом з партнерами ми зможемо реалізовувати важливі соціальні проєкти. Втілювати благодійні ініціативи, спрямовані на підтримку тих, хто найбільше цього потребує. Війна забрала в багатьох дітей їхні школи та садочки. Наше завдання – повернути їм можливість навчатися у рідних стінах», – зазначила заступник начальника ДніпроОВА Ірина Грицай.
Добровольчий будівельний батальйон «Добробат» допомагає постраждалим відновлювати житло та об’єкти інфраструктури, пошкоджені внаслідок ворожих атак. Організація долучилась і до ініціативи з відбудови навчальних закладів.
Раніше “Особи” також інформували: У Дніпрі запрошують підприємців на зустріч із чеськими енергетичними компаніями.



















