Новини

Мешканка Дніпра два тижні живе з російською ракетою під вікном

Жінка б’є на сполох через уламки ворожої бойової ракети, які ніхто не збирається забирати.

367Переглядів

У Дніпрі майже два тижні на подвір’ї людей лежить ракета. Вона впала 30 серпня у приватному секторі Соборного району. 

Про це повідомляє Інформатор.

Будинок пошкоджений, кухня зруйнована, собака отримала поранення від уламків. Але влада мовчить, а допомоги ніхто не надає.

«30 серпня на наше подвір’я впала ракета. Вона і досі лежить у нас під вікнами. У мене немає газу, кухня зруйнована. Ми ніби нікому не потрібні», – каже занепокоєна жінка.

За її словами, вони зверталися в поліцію, ДСНС та міську раду. Відповідь всюди одна — чекати.

«Місцева влада каже: Очікуйте. Касети від боєприпасів періодично збирають, але не всі. Поліція сказала, що вони не сміттєзбиральники», – продовжує Катерина.

Жінка додає, що вже кілька днів поспіль телефонувала на гарячі лінії, але реакції немає.

 «Я живу з ракетою під вікном. Сюди приїжджають, фотографуються, як з мавпою у цирку, і їдуть», – зазначає жінка.

Катерина хоче лише одного — розголосу. Бо, каже, без уваги медіа і суспільства цей жах залишиться непоміченим.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині воїни-зенітники отримали сучасну техніку для збиття ворожих цілей.

Залишити відповідь