Новини

Наніс понад 50 ударів: у Марганці 20-річний юнак побив чоловіка у парку

У Марганці в парку 20-річний мешканець напав на 40-річного чоловіка і ледь його не вбив.

233Переглядів

Подія сталася 14 вересня у одному з парків на вулиці Долгова міста Марганець. Під час конфлікту юнак побив руками та ногами 40-річного чоловіка. Він наніс потерпілому понад п’ятдесят ударів по всьому тілу. Після цього втік.

Постраждалого чоловіка у важкому стані госпіталізували до лікарні. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

На місці працювала поліція. Поліцейські виявили сліди злочину та встановили особу правопорушника — ним виявився 20-річний мешканець Марганця. Наразі його затримали в порядку ст. 208 КПК України.

15 вересня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За цей злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському затримали чоловіка, який вбив свою колишню 28-річну дружину”.

Залишити відповідь