Новини

У Марганці готуються до відключення водопостачання через борги КП: як реагують споживачі

КП "Марганецьводоканал" відключать електроенергію, тому місто повністю залишиться без води.

234Переглядів

У Марганці та Покрові Нікопольського району людей попередили: з 16 вересня можуть припинити водопостачання через заборгованість підприємств за електроенергію. Станом на 12:00 17 вересня вода у місті була, але подається зі зниженим обсягом, для потреб жителів поки що достатньо.

Про це інформує  Суспільне.

Журналісти поспілкувалися з місцевими жителями, щоб дізнатися, як вони готуються до відключення.

Люди розповідають, що до таких ситуацій звикли, тому просто роблять запаси.

“Ми понабирали все, що було — пляшки, баночки. Запаси робимо. Всі роблять”, — кажуть жителі Любов та Віктор.

Олеся каже: подібні відключення вже були, тож у родині завжди тримають резерв води.

“Дізналася з соцмереж, що з 16-го числа планується відключення. Ми готові, бо таке трапляється не вперше. У нас тут і прильоти, і перебої. Тому маємо вдома питну і технічну воду. Якщо потрібно ще — купую в магазині або набираю зі свердловини”, — розповідає жінка.

Петро також готується до зупинки подачі.

“Складно без води. Нас попереджають про це. Набираємо воду і чекаємо”, — каже чоловік.

Місцева жителька Ксенія розповідає, що перебої з водою виникають регулярно.

“Раніше відключення були щомісяця, зараз — раз у 3-4 місяці. Іноді немає води 2-3 дні, іноді 5. У мене маленька дитина, це складно. Наскільки знаю, причина — борги за електроенергію. На насосних станціях її вимикають, і у нас зникає вода”, — зазначає Ксенія.

У комунальному підприємстві “Марганецьводоканал” підтвердили: відключення планується через заборгованість.

“Минулого тижня отримали лист від Управління водних ресурсів у Дніпропетровській області про те, що нас будуть відключати від електроенергії 16 вересня через великі борги за спожиті послуги. На який термін — невідомо. Радимо людям запастися водою щонайменше на три доби. Якщо відключення буде тривалим, організуємо підвіз питної води по районах”, — повідомив виконувач обовʼязків директора КП “Марганецьводоканал” Геннадій Рябоконь.

Також “Особи” раніше інформували: Марганецьку громаду просять позбавити статусу території, де ведуться бойові дії: депутати звернулися до ОВА.

Залишити відповідь