Відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку, який був релокований із Покровська, відбулося у місті Самар 19 вересня на День міста. Його встановили біля входу до міського парку. На урочистостях були присутні мешканці громади, гості та представники міст-партнерів.
Про це повідомили в міській раді міста Самар.
“Цей пам’ятник сьогодні повторює долю багатьох українців, які були змушені залишити рідні домівки. Я впевнений, що він неодмінно повернеться до мирного та процвітаючого Покровська. Для нас велика честь оберігати його. Це маленька частина прекрасного Покровська у нашому місті, і ми це цінуємо, – сказав міський голова Сергій Рєзнік.
Нагадаємо, пам’ятник Тарасу Шевченку евакуювали з Покровська військові Державної спеціальної служби транспорту з частин з метою його збереження від руйнувань внаслідок обстрілів.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відбувся марафон Dnipro Marathon 2025”.




















