У Великому Березному прикордонники затримали 41-річного чоловіка з Дніпра, який намагався незаконно потрапити до Словаччини. Разом із ним був провідник. Організувати переправлення допомогла його дружина, яка нині мешкає з сином в Іспанії. Щоб оплатити послуги переправників, жінка взяла кредит на 14 500 євро.
Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
Чоловіка інструктували приїхати до Ужгорода, де його зустріли організатори та поселили в орендованій квартирі біля кордону. Затримання відбулося, коли дніпрянин разом із провідником рушили в напрямку державного кордону. Також правоохоронці схопили ще одного фігуранта, який привіз “клієнта” до прикордоння на власному авто.
Матеріали передали до Нацполіції за ч. 3 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон). Дніпрянина притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Слідчі дії тривають.
Раніше “Особи” також писали: “Уряд збирається покращити умови служби українських військових”.





















