Одна з лікарень Криворіжжя розірвала договір на 3,6 млн грн. За ним підрядник мав капітально відремонтувати ліфт. Але фахівці робочої групи «Прозорість та підзвітність» ДніпроОВА помітили, що запропоновані виконавцем ціни завищені. Тому винесли тендер на розгляд засідання.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Замовнику пояснили – пропозиція підрядника завищена майже на 40% від загальної суми тендеру. Зрештою, укладений договір розірвали.
«Продовжуємо моніторити закупівлі, які здійснюють у районах і громадах. Звертаємо увагу на декілька факторів – їх вартість та доцільність. Загалом завдяки пильності спеціалістів, які увійшли до робочої групи «Прозорість та підзвітність», заощадили вже чимало. За час їх роботи – понад 1 млрд грн», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку ДніпроОВА Яна Худенко.
Серед тендерів, що потрапив у поле зору фахівців, – капітальний ремонт ліфта у лікарні Криворіжжя. До нього долучився єдиний виконавець, який і став переможцем. Втім, перевіривши ринкову вартість підйомників, закупівлю винесли на розгляд робочої групи «Прозорість та підзвітність».
Зазначимо, що лише два тижні тому було розірвано подібну закупівлю ремонту ліфта у лікарні.
Раніше “Особи” також сповіщали: У ДніпроОВА робоча група “Прозорість та підзвітність” розглянула 11 тендерів.



















