За даними слідства, чоловік незаконно списав 260 літрів дизелю, користуючись корпоративною паливною картою.
Про це повідомляє Telegram-канал обласної поліції.
Правоохоронці встановили, що 48-річний чоловік, працюючи водієм приватного підприємства, мав у користуванні паливну картку, закріплену за службовим транспортом. Після скоєння дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного сп’яніння він більше не з’явився на роботу та не повернув картку.
Згодом містянин використав картку на автозаправній станції, де незаконно списав понад 260 літрів дизельного пального. Слідчі задокументували протиправні дії чоловіка. Обвинувальний акт за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України скеровано до суду. Йому загрожує до восьми років ув’язнення.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпрянин вкрав телефон у працівника одного з місцевих виробництв.



















