Під час конфлікту підозрювана нанесла тяжку травму своєму чоловіку. 66-річного потерпілого госпіталізували до лікарні.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Подія мала місце 3 листопада в одному з будинків в Шевченківському районі міста. Що спричинило таку агресивну поведінку жінки? Поліція повідомляє, що під час відпочинку між подружжям виникла сварка, під час якої жінка завдала ножового поранення потерпілому.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Дніпровського РУП №1. На місці поліцейські вилучили знаряддя злочину – ніж.
5 листопада слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті – до 8 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Раніше “Особи” також писали: У Криворізькому районі жінка зарізала свого чоловіка.



















