Новини

Зв’язок під час блекаутів: на Дніпропетровщині збільшують резервне забезпечення мобільних станцій

У Дніпрі відбулася нарада щодо забезпечення стабільного мобільного зв’язку в умовах можливих відключень електроенергії.

166Переглядів

До обговорення долучилися представники мобільних операторів, ДСНС, Нацполіції, органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій.

Як повідомив виконувач обов’язків голови ДніпроОВА Владислав Гайваненко, на державному рівні ухвалили нове розпорядження, яке збільшує відсоток резервного живлення базових станцій. Для великих міст показник має становити 90%, а загалом по області – не менше 80%. Це потрібно для того, щоб мешканці могли залишатися на зв’язку навіть у разі тривалих відключень електроенергіїї.

Тому планують встановити додаткові генератори та обладнання для безперебійної роботи мережі. Обговорили строки поставок та розподіл ресурсів. Енергетики за потреби допомагатимуть з під’єднанням обладнання.

Також формуватимуть спеціальні бригади, які стежитимуть за роботою генераторів. Вони працюватимуть на рівні громад та за участі Нацполіції. Пальне для живлення обладнання надаватимуть мобільні оператори.

«Питання на контролі в Офісі Президента та координується Мінцифрою. Підходимо до поставлених задач відповідально», — зазначив Гайваненко.

Раніше “Особи” також писали: “Арттерапія, лекторії та ярмарок можливостей: у Дніпрі проведуть інтеграційний захід для всіх бажаючих”.

Залишити відповідь