Біля 12.10 сьогодні у результаті дронової атаки був знеструмлений Павлоград та навколишні села. Без електрики також місто Тернівка та частина Синельниківського району.
Як інформує “Павлоград Офіційний”, енергетики вже працюють над відновленням мереж — усі служби діють оперативно.
Частину абонентів фахівці вже заживили по резервних лініях. Медичні та соціальні установи перейшли на резервні джерела живлення і продовжують роботу у штатному режимі.
“Просимо вас зберігати спокій і берегти себе та рідних. Після відновлення електроенергії — не вмикайте одразу потужні прилади, щоб дати змогу фахівцям стабілізувати систему”, – йдеться у повідомленні.
За даними Міненерго, російський удар знеструмив вісім вугільних шахт на Дніпропетровщині. Під землею перебували 2595 гірників. Триває їх підйом на поверхню.
“Росія продовжує бити по цивільній інфраструктурі, по обʼєктах, де люди працюють, заробляють на життя. Терор проти мирного населення – це свідома стратегія окупантів.
Дякую всім службам, які допомагають гірникам піднятися на поверхню. Дякую енергетикам, які зараз роблять усе, аби якнайшвидше повернути світло і у шахти, і у домівки людей”, – пише з цього приводу голова обласної ради Микола Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: Через удари Росії дві АЕС втратили доступ до зовнішніх ЛЕП, ще одна знизила потужність – МАГАТЕ.



















