Новини

Дніпропетровщину відзначили за підтримку ментального здоров’я

В Україні підтримка ментального здоров’я стоїть по важливості поряд із відповідями на інші нагальні виклики війни.

191Переглядів

Під час форуму «Підтримати тих, хто підтримує всіх», що проходив у Києві, відзначили успіхи Дніпропетровщини у реалізації всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Виділили досягнення в трьох напрямках: на регіональному рівні та окремо – у Петриківській громаді. А ще у Дніпровській політехніці.

Про це інформує ДніпроОВА.

«Маємо унікальну ситуацію: уперше в нашій країні підтримка ментального здоров’я стоїть по важливості поряд із відповідями на інші нагальні виклики війни. Уперше в країні послуга настільки наближена до кожного й кожної. Її можна отримати в кабінеті сімейного лікаря, що пройшов відповідне навчання від ВООЗ, уже в сотнях центрів ментального здоров’я і центрах життєстійкості, у ветеранських просторах, культурних і мистецьких закладах», – зазначила перша леді Олена Зеленська.

Вона подякувала фахівцям за працю, яка зцілює кожну людину й ціле суспільство. Відзнака, що говорить про якість цієї роботи, в межах форуму знайшла нових власників.

«Це визнання стало результатом системної співпраці між владою, освітянами, психологами, бізнесом і громадськими організаціями. Разом розбудовуємо простір підтримки, турботи та життєстійкості на Дніпропетровщині», – наголосила регіональна координаторка програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Назаренко.

Форум ментального здоров’я «Підтримати тих, хто підтримує всіх» організували Координаційний центр КМУ/Mental Health UA та ВООЗ у межах ініційованої першою леді України програми «Ти як?».

Раніше “Особи” також інформували: Робоча група «Прозорість та підзвітність» переглянула 9 закупівель, які відбулися на Дніпропетровщині. 

Залишити відповідь